Plastik Cerrahi
 • Meme Büyütme

  Meme büyütme ameliyatları, genellikle implantların, yani protezlerin kullanımı yoluyla meme şeklini ve boyutunu değiştirme ameliyatıdır. Doğuştan gelişmemiş olan memeler hem büyütülüp, hem de beraberinde sarkma da eşlik ediyorsa dikleştirilebilir.

  Devamı
 • Meme Küçültme

  Meme küçültme  ameliyatı (redüksiyon mammoplasti) memeyi yeniden şekillendirmek ve meme boyutunu azaltmak için memelerden doku ve derinin bir kısmının çıkarılması işlemidir. Ayrıca ameliyatta büyük olan areola (meme başı çevresindeki kahverengi doku) da daha estetik bir boyuta küçültülebilmektedir.

  Büyük ve sarkık memeler omuzlarda çökme, boyun ve sırt ağrısı, meme altlarında dermatit gibi sağlık problemlerine de yol açmaktadır. Ayrıca kıyafet bulmada güçlük, sosyal hayatta çekingenlik gibi psikososyal problemlere de neden olabilir.

  Devamı
 • Meme Dikleştirme

  Meme dikleştirme ameliyatı, doğum ya da kilo alıp verme nedeniyle memelerinde sarkması olan hastalarda memeyi yeniden şekillendirmek ve dikleştirmek için uygulanan ameliyattır. Aynı seansta hem dikleştirme, hem de boyutu artırmak için silikon protez ile büyütme ameliyatı yapılabilir.

  Devamı
 • Liposuction

  Liposuction, cilt altındaki fazla yağ dokusunun negatif basınç ile dışarı çekilmesi işlemidir. İşlem sırasında yağ, kanül adı verilen içi boş aletlerin minik kesilerden girilmesi aracılığı ile dışarı alınır. Günümüzde bilimsel ve teknolojik gelişmeler sayesinde liposuctionın lazer, RF veya ultrason ile kombine edilmesi sonucu liposuctionda yeni bir dönem başlamıştır. Ultrasonic liposuction daha az ağrı, morarma ve ciltte sıkılık etkileri ile klasik liposuctiondan ayrılır. Ayrıca ultrasonic liposuction ile alınan yağların ihtiyaç duyulan bölgelere de enjekte edilmesi mümkündür. Bu sayede kişinin vücudu bir heykeltraş gibi şekillendirilmekte, düz bir karının ötesinde karın kasları dahi simüle edilebilmektedir.

  Devamı
 • Karın Germe

  Karın bölgesinde sarkmış olan dokuların çıkarılması ve gevşemiş olan kas dokularının tamirini içeren vücut şekillendirme ameliyatıdır. İzmir Karın germe ameliyatı sayesinde sarkmış olan cilt ve cilt altı alınır, kasların tamiri ile de adeta korse etkisi ile düz ve sıkı bir görünüm elde edilir.

  İzmir karın germe ameliyatı hem kadın, hem de erkeklere yapılabilir.

  Devamı
 • Kol ve Uyluk Germe

  Kol ve uyluk iç yüzde belirgin sarkması olan hastalar için kol ve uyluk germe ameliyatları yapılır.

  Devamı
 • Çarpık Bacak Estetiği

  Alt bacakların ince ve birbirinden ayrık görünümü çarpık bacak estetiği ile giderilebilir.

  Devamı
 • Popo Estetiği

  Popo şekillendirme ameliyatları, basen ve bel bölgesine yapılan liposuction, popoyu daha dolgun ve dik göstermek için yapılan yağ enjeksiyonu ve popo protez ameliyatlarını içerir.

  Devamı
 • Yüz Germe

  Yüz Germe Ameliyatı, ilerleyen yaşla birlikte yüz ve boyun bölgesinde oluşan kırışıklıklar ve sarkmaları gidermek ve sıkılaştırmak için yapılan bir ameliyat yöntemidir. Genellikle 40 yaş üstü bayan ve erkekler bu ameliyata ihtiyaç duymaktadırlar. Hastalar ihtiyaç duyduğu takdirde göz kapağı estetiği, burun estetiği, kaş kaldırma estetiği gibi ek cerrahi müdahalelerle de kombine edilebilir.

  Devamı
 • Göz Kapağı Estetiği

  Üst ve alt göz kapaklarında yorgun ve yaşlı ifadeye neden olan fazla cilt ve yağ torbalarının alınması işlemidir.
  Hem erkek hem de kadınlar göz kapağı estetiğinden faydalanabilir.

  Devamı
 • Kepçe Kulak Estetiği

  Kepçe kulak deformasyonu, kulağın normal anatomik yapısına aykırı olarak, kulak kepçesinin öne doğru çıkıntı yapması şeklinde açıklanabilir. Bu durum doğuştan ya da sonradan oluşan kulak şekil bozuklukları içerisinde en fazla görülenidir.

  Devamı
 • Yanak Estetiği

  Yanak Estetiği Nedir? Günümüzde estetik cerrahinin hızla ilerlemesi beklentilerde de aynı hızla artışa neden oluyor.  Düne kadar “güzellik” kavramı yeterliyken artık, “çekicilik” arzu ediliyor.  Yanak estetiği çıkık elmacık kemiklerinin altında yatan gölgedir.

  Devamı
 • Jinekomasti

  Jinekomasti, erkek hastalarda kadın tipi meme büyümesidir. Meme ucununun alt bölümünden başlayarak göğüs bölgesinde dışarı doğru yayılan sert bir kütle olarak ortaya çıkar. Bu kütle, yağ kütlesi olmamakla birlikte glandüler dokunun genişlemesiyle meydana gelir. Genç ve yaşlı erkeklerde görülen en yaygın jinekomasti tipi tek meme görülen tiptir.

  Devamı
 • Genital Estetik

  Genital bölgeye yapılan estetik işlemler sadece daha genç ve güzel bir genital bölge görünüşü elde edilmesini sağlamaz. Bu işlemler bazı fonksiyonel bozuklukların giderilmesini de sağlar.

  Devamı
Detaylı bilgi için; Formu doldurun sizi arayalım
...
Doktorlarımız
Ücretsiz Hızlı Online Randevu Al!

Ücretsiz hızlı randevu oluşturmak için hızlıca formu doldurun biz sizi arayalım.

Veya
Bizi Arayın 0232 259 14 44
Online Randevu
...