Egesante Tıp Merkezi

2017 Yılında Balçova’da faaliyete giren Özel Egesante Tıp Merkezi, tecrübeli hekimleriyle hizmet sunmaktadır. Kulak Burun Boğaz, Plastik Cerrahi, Ameliyatsız Estetik, Saç Ekimi, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji ve Psikiyatri dallarıyla hizmet vermektedir. Sizlere en güvenilir hizmeti sunabilmek için en son teknolojiye sahip muayenehaneler, ameliyathaneler ve yeni cihazlar kullanılmaktadır.
Alanında uzman doktorları, güler yüzlü, ilgili hasta danışmanları ve 24 Saat Bilgi Edinme Sistemi’ndeki Halkla İlişkiler Uzmanları ile kurumumuzdan sağlık hizmeti alan her bireyin mutluluğunu ve memnuniyetini sağlamak ilk hedefimizdir.,

Egesante Nedir?

Hastalandığımızda söylenen “Çok yaşa, sağlıkla yaşa” anlamına gelen Fransızca’da “La vie de la santé”den esinlendiğimiz EgeSanteEge’nin Yaşayan Sağlık Merkezi anlamına gelmektedir.

Misyonumuz; insanın temel haklarından biri olan güvenilir ve hızlı sağlık hizmetini, tıbbi ve etik kurallara bağlı kalarak, kalite inancımızla bütünleştirerek hastalarımıza sunmaktır.

Vizyonumuz; çağın gereklerine uygun yapıya ve teknolojiye sahip, dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek İzmir’in ve ülkenin en kaliteli ve güvenilir hizmetini verebilen bir kurum olmaktır. Merkezimizde tedavi olan tüm hastalarımızın memnuniyeti ve mutluluğunu sağlamak en birincil amacımızdır.

Ücretsiz Hızlı Online Randevu Al!

Ücretsiz hızlı randevu oluşturmak için hızlıca formu doldurun biz sizi arayalım.

Veya
Bizi Arayın 0232 259 14 44
Online Randevu
...