Sağlık Rehberi
 • Meme Küçültme Fiyatları 2020

  Meme küçültme estetiği, daha güzel ve estetik göğüslere sahip olmak isteyen kadınların tercih ettiği bir operasyondur. Ayrıca meme küçültme fiyatları konusunda da oldukça ekonomik hizmetler sunan Egesante Tıp Merkezi, kadınların göğüslerinde yaşadığı estetik problemleri ortadan kaldırıyor.

  Devamını Oku 5 Ağustos
 • Jinekomasti Fiyatları 2020

  Erkeklerde meme büyümesi anlamına gelen Jinekomasti, uyguladığımız estetik operasyonlar sayesinde çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca Egesante Tıp Merkezi, İzmir jinekomasti fiyatları konusunda da hastalar için en uygun prosedürleri uygulayarak hizmet vermeye devam ediyor. Egesante Tıp Merkezi, bu ameliyatı ve diğer estetik uygulamalar için kalıcı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirmeyi sürdürmektedir.

  Devamını Oku 5 Ağustos
 • Diyet Yapmak Out; Yaşam Tarzını Değiştirmek In!..

  Şimdi derin bir nefes alın, arkanıza yaslanın ve etrafınızdaki insanlara bakın! Herkesin fiziksel görünümüyle ilgili bir sorunu var farkettiniz mi? özellikle de kilolarıyla. Kimi kendini çılgınlarca aç bırakıp kilo vermeye çalışıyor, kimi spor salonlarından çıkmıyor, kimi o senenin popüler diyetini yeni moda akımları gibi merakla bekliyor.. Ama bu film hiç bitmiyor! Yaz gelirken dişi tırnağa takarak verilen kilolar, kışın rehavetiyle pijama-kanepe-kestane üçlüsüyle hopp üstünüze tekrar yapışıyor!

  Devamını Oku 5 Ağustos
 • Antibiyotik Kullanımı

  Antibiyotikler bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılan bir ilaç türüdür. Bakteriyel enfeksiyonların giderilmesinde önemli etkilere sahiptir, ama bazen ciddi yan etkilere neden olabilir. Antibiyotikler aynı zamanda bağırsakta yaşayan trilyonlarca bakteri ve diğer canlılar üzerinde de olumsuz etkiye sahiptir.

  Devamını Oku 5 Ağustos
 • Meme Estetiğine Açılan Yeni Bir Pencere: Similasyon Programları

  Meme estetiği isteyen hastalar ile yaptığım sayısız görüşme sonucunda, hastaların ameliyatla ilgili en çok merak ettikleri ve heyecanla bizden bekledikleri cevabın ‘’ameliyat sonucunda nasıl görünecekleri’’ olduğunu fark ettim. Yakın zamana dek bu soruyu cevaplarken ciddi oranda zorlanıyor, benzer hasta örnekleri göstererek ya da çamaşır içine deneme protezlerini yerleştirerek hastaların fikir sahibi olması için uğraşıyorduk.

  Devamını Oku 5 Ağustos
 • Burun Estetiğinde Ameliyat Teknikleri

  Burun estetik ameliyatları burnu oluşturan kemik, kıkırdak ve yumuşak dokulara uygulanan yeniden şekillendirme işlemleridir. Aynı zamanda nefes almada çok önemli rölü olan bu yapıların daha doğru açılarda ve şekillerde yeniden oluşturulmasıyla da nefese de önemli katkılar sağlar. Burun ameliyatlarında kullanılan burnu açma teknikleri cerrahlara cilt altında yer alan kıkırdak, kemik ve bağ dokusu yapılarına ulaşma imkanı sağlar.

  Devamını Oku 5 Ağustos
 • Meme Büyütme Ameliyatında Yenilikler

  Meme büyütme ameliyatında kurallar, yeni nesil protezler ve bilimsel çalışmaların ışığında yeniden şekilleniyor.

  Devamını Oku 5 Ağustos
 • Kapalı Burun Estetiği

  Kapalı burun estetiği, estetik ve/veya sağlık kaygılarıyla yapılan bir burun ameliyatıdır. Burun estetiği, görsel olarak burnun şeklinin beğenilmemesinden dolayı olduğu gibi, travmalar neticesinde de burun estetiği ameliyatına başvurulabilir. Bunun yanında eğer burnun solunum kanallarında bir problem varsa beraberinde çoğunlukla estetik problemler de bulunmaktadır.

  Devamını Oku 5 Ağustos
 • Meme Estetiği

  Meme estetiği; meme büyütme, meme dikleştirme ve meme küçültme işlemlerinin dahil cerrahi uygulamalar bütünüdür. Meme estetiği, kişinin beklentilerinin, taleplerinin ve arzularının, hekimin deneyimi ve uzmanlığı ile birleştiği, hasta ve hekimin karşılıklı güven ilişkisine dayanan bir sürecin tamamıdır. Meme estetiği, tüm dünyada en fazla yapılan estetik ameliyatlar içindedir.

  Devamını Oku 5 Ağustos
Ücretsiz Hızlı Online Randevu Al!

Ücretsiz hızlı randevu oluşturmak için hızlıca formu doldurun biz sizi arayalım.

Veya
Bizi Arayın 0232 259 14 44
Online Randevu
...